Grupy naborowe w weekend

0
790

Po raz kolejny trenerzy grup naborowych nie próżnują. Starają się i organizują kolejne zajęcia dla naszych  najmłodszych zawodników. 

W weekend grupy naborowe będą miały zajęcia według następującego porządku:

Rocznik 2005/2006:
serwacinski_nabor mniejszy rozmiar

W sobotę tj. 11 padziernika 2014 roku nasi podopieczni rozegrają swój pierwszy mecz kontrolny z drużyną z Brzezin.
Zbiórka przed meczem jest o godznie 9:00 na stadionie przy ul. Oziębłowskiego, tzw. Kutnowianka. Chłopcy zabierają ze sobą swój własny sprzęt do grania (spodenki, koszulkę, getry lub dres) plus obuwie (zagramy w kamizelkach tzw. znacznikach). Mecz rozpocznie sie o godzinie 11:00 i potrwa około 90 minut. Tuz po jego zakończeniu wsiadamy w autokar i wracamy do Kutna. Powrót około godziny 14:00.
Autobus liczy 39 miejsc, więc chętnych rodziców na wyjazd zapraszamy do autokaru. W razie pytań prosimy kontaktować się z trenerem Rafałem Serwacińskim.
Rocznik 2002/2003
W sobotę tj. 11 października 2014 roku, nasi podopieczni będą mieli wewnętrzny turniej. Zbiórka jest o godzinie 9:50 na stadionie przy ul. Oziębłowskiego, tzw. „Kutnowianka”.

Zaczniemy od zrobienia zdjęcia całej drużyny. Młodzi piłkarze KS Kutno przebiorą się w stroje klubowe i nasz fotograf Łukasz Stasiak zrobi zdjęcie, które wkrótce każdy będzie mógł pobrać ze strony klubowej. Dodatkowo będzie zrobiona tzw. główka każdego zawodnika, wiec prosimy przygotować swoje ulubione fryzury do zdjęcia.
Po sesjji zdjęciowej chłopcy wracają do szatni, przebierają sie we własne stroje (spodenki, koszulke, getry lub dres) plus obuwie. Następnie Trenerzy Mariusz Jakubowski i Gracjan Sobczak podzielą zawodników na drużyny i rozpocznie się miniturniej!!.Zajęcia potrwają około 90 minut, czyli około 11:45 będzie można zabrać maluchy z zajęć.

 

Rocznik 2000/2001
nabor_tomczak mniejszy rozmiar

W sobotę tj. 11 października 2014 roku, nasi podopieczni będą mieli wewnętrzny turniej. Zbiórka jest o godzinie 14:00 na stadionie przy ul. Oziębłowskiego, tzw. „Kutnowianka”. Chłopcy zabierają ze sobą swój własny sprzęt do grania (spodenki, koszulke, getry lub dres) plus obuwie. Trener podzieli zawodników i każdy zespół założy kamizelki. Turniej potrwa około 90 minut, czyli około 15:45 przewidujemy zakończenie rozgrywek.

PODZIEL SIĘ