0
759

rocznik 1996

Piłkarze KS Kutno z rocznika 1996 zremisowali z Liderem ze Zduńskiej Woli 2-2.

Spotkanie z Pogonią Zduńska Wola mimo optycznej przewagi w pierwszej połowie nie potrafiliśmy udokumentować strzeleniem bramki. Bramkę straciliśmy po złym ustawieniu naszej obrony i biernej postawie naszego środkowego pomocnika. Pozwolił on na dogranie piłki do wychodzącego sam na sam z naszym bramkarzem zawodnika drużyny Pogoni. Tym samym przeciwnicy uzyskali prowadzenie w spotkaniu.

Druga połowa to nasza zdecydowana przewaga. Mimo przewagi to przeciwnik po błędzie naszego brakarza podwyższył wynik spotkania na 2 – 0. Niekorzystny wynik nie podłamał chłopaków. Walczyliśmy do końca i nasze staranie przyniosły efekt w 88 minucie w sytuacji sam na sam Adrian Krzymieniewski nie dał szans bramkarzowi gości. Gdy wydawało się, że sędzia skończy spotkanie w podobnej sytuacji znalazła się Patryk Gałecki, który strzelił bramkę na wagę remisu. „Bardzo cieszy zdobyty punkt z zespołem, który po raz pierwszy podzielił się punktami w tym sezonie, ale musimy się wystrzegać takich głupich błędów, po których tracimy bramki”- mówi trener KS Kutno.

Mecz KS Kutno -Pogoń Zduńska Wola  2-2  (0-1)

Bramki: Krzymieniewski 88, Gałecki 90+4

Skład: Kaźmierczak, Wiliński- Cichoński 85, Maciejewski, Mucha K., Maryniak – Dębowski M 80, Pawłowski – Walczak 55, Błęcki, Ratajczak – Bartczak 60, Gałecki, Krzymieniewski, Skrzynecki – Jabłoński 65