Malina rozbita, mamy lidera!

0
697

Piłkarze KS-u Kutno w swoim pierwszym ligowym meczu rozbili na własnym boisku 7-1 (2-1) Malinę Piątek. Podopieczni Sławomira Ryszkiewicza po pierwszej kolejce są liderem A klasy.

ks_malina

Początek meczu niespodziewanie należał do Maliny Piątek, która była bliska objęcia prowadzenia. Dobrą sytuację zmarnował jednak jeden z napastników.

Kolejne minuty należały już jednak do podopiecznych Sławomira Ryszkiewicza. W 16. minucie na 1-0 strzelił Jacek Walczak, a w 28. minucie po technicznym strzale z rzutu wolnego na listę strzelców wpisał się Mariusz Jakubowski i było już 2-0.

Niespodziewanie w 37. minucie goście zdobyli kontaktową bramkę i sytuacja na boisku była nerwowa. Po pierwszej połowie KS prowadził tylko 2-1.

W przerwie nienajlepszą grę kibicom wynagrodziły firmy Dubielak i TDJ Ozdowscy, które były darczyńcami słodkości dla najmłodszych fanów. – Dziękujemy obu firmom za pomoc i wsparcie – mówi Dominik Tomczak, prezes KS Kutno.

Po zmianie stron kutnianie przejęli inicjatywę i dyktowali warunki gry. W 65. minucie festiwal strzelecki rozpoczął Jacek Walczak, a później do siatki trafili Piotr Michalski, dwukrotnie Piotr Kierus i Hubert Pokorski, co dało kutnianom wysoką wygraną aż 7-1!

KS Kutno 7-1 Malina Piątek
1-0 16` Jacek Walczak
2-0 28` Mariusz Jakubowski