Podopieczni Kaby zagrają z Sokołem

0
769

trening_kaba

W najbliższą niedzielę 10 sierpnia o godzinie 17:30 podopieczni Tomasza Kaby (rocznik 1996 i młodsi) rozegrają swój pierwszy przedsezonowy sparing. Ich rywalem będzie Sokół Aleksandrów Łódzki.

Warto dodać, że spotkanie zostanie rozegrane w Uniejowie ponieważ nasz przeciwnik przebywa tam obecnie na obozie sportowym. Zbiórka przed wyjazdem będzie o godzinie 15:00 na stadionie przy ul. Oziębłowskiego. Natomiast o godzinie 15:10 drużyna wyjedzie na swoje spotkanie. Planowany powrót ze sparingu przewidywany jest na godzinę 22:00, ponieważ po meczu chłopcy udadzą się do Term Uniejów w ramach odnowy biologicznej. Młodych zawodników będzie można odebrać ze stadionu przy ul. Oziębłowskiego.

Prosimy, aby chłopcy zabrali ze sobą po 16,00zł w celu pokrycia kosztów wstępu do term.

Zawodnicy zabierają ze sobą na mecz: Obuwie do gry w piłkę (wkręty lub lanki), Ochraniacze oraz zestaw kąpielowy tzn. ręcznik + klapki + żel pod prysznic. Do tego picie, kanapki lub coś innego do jedzenia. Na spotkanie zostali powołani wszyscy dotychczasowi zawodnicy, występujący w roczniku 1998 + nowi zawodnicy, którzy w ostatnich dniach pojawili się na treningach. Dodatkowo na to spotkanie zostaną powołani zawodnicy z rocznika 1996. Ich lista zostanie ogłoszona po dzisiejszym sparingu pierwszej drużyny z Górnikiem Łęczyca.

W tym miejscu pragniemy również dodać, że w rundzie jesiennej sezonu 2014/2015 zawodnicy z rocznika 1998, będą grali w II Lidze Wojewódzkiej Juniora Starszego. Oznacza to, że będą rywalizowali z zawodnikami o 2 lata starszymi (chłopcami urodzonymi w 1996 roku).

– Do drużyny trenera Kaby dojdzie co najmniej 7 zawodników z rocznika 1996, którego wcześniej trenerem był Robert Marzec. Starsi zawodnicy dołączą przede wszystkim po to, by pomóc młodszym kolegom wywalczyć jak najlepsze miejsce w nadchodzących rozgrywkach. Przy okazji trener będzie miał większe pole manewru, w przypadku absencji niektórych zawodników. Może być ona spowodowana, np. urazem, nadmiarem kartek, czy też słabszymi wynikami w nauce – mówi Dominik Tomczak, prezes KS-u Kutno.

PODZIEL SIĘ