KS przegrał z GKS-em Bedlno

0
839

ks_bedlno_sparing

KS Kutno w swoim drugim, grając dwoma różnymi jedenastkami, uległ GKS-owi Bedlno 2-7. Gole dla KS-u strzelili Kapruziak i Sobczak.
Do przerwy KS grając w silnym składzie z m.in. Gracjanem Sobczakiem, Mariuszem Jakubowski, Jackiem Walczakiem czy juniorami „Miejskich” dyktował warunki i strzelił dwa gole. Na listę strzelców wpisali się Bartosz Kapruziak i Gracjan Sobczak. Kutnianie stworzyli sobie sporo sytuacji i tylko dobra postawa Mateusza Sawickiego sprawiła, że wynik nie był wyższy. Piłkarze z Bedlna w pierwszej połowie mieli ogromne problemy z przedostaniem się pod pole karne KS-u.

Obraz gry uległ drastycznej zmianie po przerwie. Na boisku zameldowała się zupełnie nowa jedenastka KS-u. Ekipa prowadzona przez grającego trenera Łukasza Znyka – byłego gracza „Miejskich” – strzeliła siedem goli i wygrała 7-2.

KS Kutno 2-7 GKS Bedlno
Gole dla KS: Bartosz Kapruziak, Gracjan Sobczak