Rezerwy wygrywają i prowadzą w tabeli

0
1132

Świetny początek rozgrywek A Klasy w wykonaniu rezerw KS-u Kutno. Podopieczni Dominika Tomczaka i Jacka Walczaka wygrali w niedzielę 4-1 z Victorią Rąbień. Dzięki trzeciemu zwycięstwu z rzędu, rezerwy zajmują pierwsze miejsce w ligowej tabeli.

Niedzielne spotkanie rozpoczęło się idealnie dla kutnian, którzy po kwadransie prowadzili już 3-0. Na listę strzelców wpisali się Damian Kozanecki, Adrian Krzymieniewski i Dominik Dębowski. Goście przed przerwą odpowiedzieli jedną bramką i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3-1.

Po zmianie stron KS nadal przeważał, jednak kibice na kolejną bramkę musieli czekać do 75. minuty, właśnie wtedy swojego drugiego gola w tym meczu strzelił Dominik Dębowski i ustalił wynik na 4-1 dla KS II Kutno.

Po 3. kolejkach drużyna duetu Tomczak-Walczak może pochwalić się kompletem punktów, podobnie jak Magnat Sierpów, Kotan Ozorków i Witonianka Witonia. Kutnianie mają jednak lepszy bilans bramkowy (+13) i dzięki temu zasiadają na fotelu lidera łódzkiej A Klasy gr. III.

KS II Kutno 4-1 Victoria Rąbień
1-0 5. Damian Kozanecki, as. Adrian Krzymieniewski
2-0 8. Adrian Krzymieniewski, as. Mateusz Maryniak
3-0 14. Dominik Dębowski, as. Michał Wietrzyk
4-0 75. Dominik Dębowski, as. Michał Wietrzyk

KS II Kutno: Karol Czekalski – Piotr Domański, Michał Ławniczak (70.Kamil Walczak), Piotr Mucha, Mateusz Maryniak, Michał Wietrzyk (80. Kamil Jabłoński), Nadolski Jan, Kapruziak Bartosz (55. Igor Wójcik), Damian Kozanecki, Adrian Krzymieniewski (50. Mateusz Motylewski), Dominik Dębowski (78. Gałecki)