Aktywna Majówka z KS Kutno

0
41

⚽🇵🇱 To była aktywna majówka! KS Kutno wziął udział w Kutnowskim Pikniku Organizacji Pozarządowych w ramach Patriotycznej Majówki 2026.

Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem miłośników futbolu. Można było sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie i dobrze się bawić.

Odwiedziło nas wielu mieszkańców, a także prezydent Kutna Mariusz Sikora, który wręczył podziękowanie za udział w pikniku. Towarzyszyli mu Michał Adamski – naczelnik Wydziału Kultury, Promocji i Rozwoju Miasta, Paweł Szczepanik – kierownik Biura Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Kutno oraz Anita Wasiak i Mariusz Zieliński z Biura Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Kutna.

Dziękujemy za miło spędzony czas i gratulujemy świetnej organizacji wydarzenia!

PODZIEL SIĘ