Wysoka wygrana z Meteorem Reczyce

0
125

W sobotnie przedpołudnie, w ramach 6 kolejki rozgrywek D1 Młodzik, nasze Lwy zmierzyły się z zespołem METEOR RECZYCE.

Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla naszej drużyny. Już w 4 minucie , po golach Wiktora Ogłoszki, Jakuba Kowalczyka i Dominika Szymańskiego prowadziliśmy 3:0. Po dobrym okresie gry nastąpił chwilowy przestój  naszej ekipy, na boisku niewiele ciekawego się działo, gra toczyła się w środkowej strefie boiska. W 30 minucie, po jednej z niewielu akcji, podwyższamy wynik na 4:0. Strzelcem bramki Igor Napolski. Do szatni schodzimy prowadząc 4:0.

Druga połowa rozpoczyna się od gry w środku boiska, niewiele jest akcji podbramkowych. W 52 minucie, po błędzie naszego obrońcy i bramkarza strzelamy sobie….gola samobójczego. Kolejne minuty drugiej połowy to dalsza gra w środku pola. Po okresie ,,boiskowej nudy” mamy efektywną końcówką meczu. W 75 minucie wynik na 5:1 podwyższa Kacper Derkowski. Swojego drugiego gola w meczu strzelają Dominik Szymański i Igor Napolski.

Mecz kończy się naszą wygraną 7:1.