Kolejny dobry występ Skrzatek KS Kutno w Wojewódzkiej Lidze U11

0
491

Dwa zwycięstwa dodały do swoich zdobyczy najmłodsze zawodniczki KS Kutno. W ubiegłą sobotę ponownie wybraliśmy się do Pabianic na mecze z UKS Basket Aleksandrów Łódzki i gospodarzem PTK Rotex Pabianice.

W pierwszym meczu z UKS Basket Aleksandrów Łódzki gramy agresywnie w obronie co doprowadza do łatwych i otwartych pozycji rzutowych. Mecz zamykamy w trzeciej kwarcie. Dzięki temu więcej minut na parkiecie mogą spędzić młodsze zawodniczki.

Wygrywamy 60:9 (17:3; 22:0;21:6;0:0).

Po 15 minutach przerwy gramy z PTK Rotex Pabianice . Początek meczu wyrównany, słabsza skuteczność oraz kilka nieprzemyślanych fauli powoduje, że w 8 minucie pierwszej kwarty przegrywamy 9:12. Od tego momentu zaczynamy grać skuteczniej, rotujemy całym składem.

Cały mecz wygrywamy 72:32 (17:12; 16:1; 17:12; 22:7).

BRAWO DRUŻYNA.

Skład KS Kutno: Maja Dajer, Nel Sujecka, Paulina Leśniewska, Iga Królikowska kapitan, Lena Domżał, Julia Dajer, Karolina Kowalska, Maja Bobrzak, Nina Miszewska, Paulina Sobczak, Maja Miszczak, Nicola Golińska, Lena Smulska, Antonina Bigosińska, Julia Sroka.

Trener : Mariusz Łubiński.