Awans w Głownie

0
772

Piłkarze KS-u Sand-Bus Kutno wygrali na wyjeździe w ramach Pucharu Polski 2-0 ze Stalą Głowno i awansowali do półfinału rozgrywek.

Do przerwy kibice w Głownie nie zobaczyli żadnej bramki. O wiele ciekawiej było w drugiej części spotkania. Nie brakowało emocji i goli.

W 65. minucie gospodarze mieli świetną okazję do wyjścia na prowadzenie. Po nieprzepisowym zagraniu w polu karnym KS-u sędzia zdecydował się na podyktowanie rzutu karnego. Świetnie spisał się jednak Michał Sokołowicz, który obronił strzał jednego z graczy Stali.

W odpowiedzi kutnowska drużyna ruszyła do ataków i swoją przewagę udokumentowała dwoma trafieniami, kolejno Kamila Bartosa i Macieja Kowalczyka. Ostatecznie KS wygrał 2-0 i awansował do półfinału rozgrywek!

Stal Głowno 0-2 KS Sand-Bus Kutno
Gole: Kamil Bartos, Maciej Kowalczyk