Mecz z LKS Rosanów

0
79

W sobotę 27 kwietnia  na boisku przy SP 9 drużyna rocznika 2011 rozegrała swój kolejny mecz w ramach rozgrywek łódzkiej grupy Młodzik D1.

Naszym przeciwnikiem była drużyna LKS ROSANÓW.

Od początku meczu gramy zdecydowanie, naciskamy na przeciwników czego efektem są dwie 100% sytuacje, których nie wykorzystujemy. Po upływie 10 minut mecz wyrównuje się, obydwa zespoły stwarzają dogodne sytuacje. Szczęście uśmiecha się do przeciwników, którzy w 17 min zdobywają gola. 1:0 dla Gości. Do końca pierwszej połowy goście zdobywają jeszcze dwa gole. Na przerwę schodzimy z wynikiem 3:0 dla przyjezdnych.

Druga połowa zaczyna się od naporu naszej drużyny. W 48 min zdobywamy gola, jest 3:1 dla gości. Strzelcem Dominik Szymański. Ataki na bramkę przeciwnika nie ustają, a efekty przychodzą w 57 i 69 min. Gole strzelają Wiktor Ogłoszka i Igor Napolski. Ostatnie minuty meczu są kontynuacją ataków naszej drużyny, która razi… nieskutecznością.

Mecz kończy się remisem 3:3 , GRATULACJE dla drużyny za walkę do końca!

Dziękujemy LKS ROSANÓW za mecz!

Nasze Lwy zagrały w składzie: Jan Komorowski (br), Jan Dubacki, Adam Walędziak, Wiktor Ogłoszka, Igor Siemiński, Dominik Szymański, Jakub Przybylski, Igor Napolski, Filip Sadowski, Kacper Derkowski, Mateusz Kołodziejski, Adam Gąsiorowicz, Mikołaj Karpiak.