Lwy z rocznika 2011 w Krośniewicach

0
67

W sobotę, 25 maja, nasze Lwy z rocznika 2011 udały się na mecz do Krośniewic. W ramach 7 kolejki graliśmy z zespołem MKS EXPOM KROŚNIEWIANKA.

Od początku spotkania naciskamy na rywala nie dając mu wyjść z własnego pola karnego. Efektem jest szybko strzelony gol w 3 minucie przez Jakuba Kowalczyka. W dalszej części meczu obraz gry nie zmienia się, w 14 minucie wyśmienitym strzałem bezpośrednio z rzutu wolnego prezentuje się Filip Sadowski- bramka godna stadionów najlepszych lig.

Prowadzimy 2:0. Cały czas gramy na połowie przeciwnika, stosujemy silny pressing. Do końca pierwszej połowy strzelamy jeszcze 3 gole, w 18 i 20 minucie wynik podwyższa Wiktor Ogłoszka, a w 23 minucie świetny strzał głową oddaje Igor Napolski. Na przerwę schodzimy prowadząc 5:0.

W drugiej połowie w dalszym ciągu gramy swoje, nie pozwalając przeciwnikowi praktycznie na nic. Kolejne gole strzelają Jakub Kowalczyk(43′,46′,56′,58′ i 63′), Igor Napolski(55′ i 66′ głową)i wracający po dłuższej przerwie do składu Mateusz Sokołowicz(73′).

Mecz kończymy wynikiem 13:0.

Duże brawa i gratulacje dla całej DRUŻYNY i TRENERÓW!!!

Dziękujemy za mecz MKS EXPOM KROŚNIEWIANKA!