Kolejne spotkanie ligowe

0
130

W sobotni poranek rozegraliśmy kolejne spotkanie ligowe. Tym razem na swoim boisku gościliśmy drużynę, która podobnie jak my nie przegrała jeszcze meczu w tym sezonie – Victoria Rąbień. Obie drużyny od początku stworzyły dobre widowisko i liczne zgromadzeni kibice mogli oglądać wiele składnych akcji zarówno w ataku jak i w obronie. Jednak to my uzyskujemy lekko przewagę i udaje się strzelić dwie bramki. Na przerwę schodzimy więc prowadząc 2-0. I tutaj dla nas mecz mógłby się skończyć. W drugiej połowie w nasza grę wkradł się chaos i zarysowała wyraźna przewaga przeciwników. Zmasowany atak i wiele groźnych akcji. Podczas jednej z nich tracimy bramkę, ale umiejętna obrona i interwencje Antka pozwalają nam dowieźć korzystny wynik do końca. Wygrywamy 2-1 i nadal jesteśmy drużyną w tym sezonie niepokonaną.

Cieszy fakt, iż udało się zrealizować założenia trenera – nie stracić bramki i strzelić w pierwszej połowie, a w drugiej konsekwentna obrona i kontrataki – brawo drużyna i trener.

Dziękujemy drużynie Victoria Rąbień za spotkanie i życzymy powodzenia w kolejnych meczach. Jesteście mocną i zgraną drużyną. Na pewno spotkamy się w przyszłym sezonie.

Zagraliśmy w składzie: Bombrych Antek (B), Bartosiak Maciek (B), Andrzejczak Mikołaj, Bąkowski Kuba, Bilecki Bartek, Jędrzejczak Adam (K), Kaczmarek Michał, Kochanek Szymon, Kopczyński Staś – 8′, 19′, Lisiecki Marcel, Liwiński Antek, Łubiński Bartek, Mijas Kacper, Pietrzak – Ilecki Patryk, Stańdo Igor, Zaborowski Wiktor.