Wygrana w Skierniewicach

0
587

Piłkarze KS Kutno odnieśli bardzo ważne zwycięstwo. Na wyjeździe pokonali 2-1 Unię Skierniewice, która do tej pory była wiceliderem rozgrywek.

Mecz rozpoczął się idealnie dla KS-u i już w 3. minucie Marcin Kacela pokonał Wlazłowskiego, dzięki czemu kutnianie prowadzili 1-0. Kutnianie zaskoczyli Unię po raz drugi po przerwie, gdy w 62. minucie do siatki trafił Adam Patora i było już 2-0 dla KS-u.

Unia za wszelką cenę chciała odwrócić losy spotkania, ale była w stanie odpowiedzieć tylko bramką Kłąba w 78. minucie. Ostatecznie KS wygrał 2-1 i jest to jego drugie zwycięstwo z rzęu.

KS po 7. kolejkach ma na swoim koncie 10 punktów i zajmuje 10 miejsce. Prowadzi Legionovia Legionowo z dorobkiem 16 punktów. Najbliższy mecz KS zagra na własnym boisku z Polonią Warszawa (sobota 11 września, 15:00).

Unia Skierniewice 1–2 KS Sand-Bus Kutno
Piotr Kłąb 78 – Marcin Kacela 3, Adam Patora 62
Skład: Wolański – Kowalczyk, Kacela (70′ Szczepański), Ostrowski (46 Kutno′ Niedzielski), Bujalski, Patora (70′ Boczek), Skawiński (75′ Bulek), Cudowski (46′ Szczytniewski), Kraśniewski, Kralkowski, Kasperkiewicz.