Zwycięstwo na początek sezonu

0
459

3 września rozpoczęliśmy rozgrywki w grupie 4 D2 – Młodzik. Pierwszy mecz ligowy w 9 osobowej formie. Naszym rywalem była drużyna LKS Malina Piątek – grupy młodzieżowe.

Mecz rozpoczął się od nerwowych zagrań z naszej strony. Szybko jednak udało nam się przejąć inicjatywę i strzelić bramkę. W pierwszej połowie nie było zagrożeń ze strony rywali. Wygrywamy tę część spotkania 5-0.
W drugiej połowie wkradło się delikatne rozluźnienie i rywal próbował to wykorzystać ale skutecznie na bramce spisywał się ex zawodnik Maliny – Fabian. Dokładamy jeszcze 4 bramki i kończymy mecz okazałym zwycięstwem.

Dziękujemy rywalom za mecz i życzymy powodzenia dalej!
W tym meczu debiut ligowy zaliczyło troje zawodników: Kuba Brożyna, Fabian Borek i Kuba Proniewski
Skład: Szymon Sałuda (C), Fabian Borek – Filip Krukowski, Kuba Proniewski, Gracjan Czajkowski, Zosia Grzybowska, Mikołaj Dobrzycki, Bartek Lubieński, Igor Jankowski, Szymon Kacprzak, Maciek Kowalski, Stasiek Buczkowski, Janek Hakało, Alan Pęgowski, Alan Radzimirski, Kuba Brożyna