Z piekła do nieba…

0
1006

Taki przebieg miało spotkanie Naszych młodych zawodników w meczu z Bzurą Ozorków. Pierwsza połowa bardzo słaba w naszym wykonaniu, dużo niecelnych podań i nerwowości, tylko dzięki szczęściu i bardzo dobrej postawie bramkarza schodzimy do szatni remisując 1:1, po przerwie gramy o wiele lepiej , zdobywamy lekką przewagę, stwarzamy coraz więcej groźnych akcji, jedną z nich kończymy zdobyciem bramki. Przeciwnik w końcówce meczu próbuje odrobić straty ale nasz bramkarz potwierdza, że tego dnia będzie ciężko go pokonać. Mecz kończy się naszym zwycięztwem. Gratulacje dla zespołu.

KS Kutno- Bzura Ozorków 2:1
Bramki:Gracjan Wódka, Oleg Materka
Skład: Miłosz Michalak- Andrzejewski Dawid, Kamiński Brajan, Kacalak Kacper, Szymański Adam, Florczak Igor, Koralewski Michał, Wódka Gracjan, Materka Oleg, Karski Szymon, Graczyk Olek, Majtczak Kuba, Bandera Oskar