Remis na wyjeździe

0
249

W trzeciej kolejce III ligi piłkarze KS-u Sand-Bus Kutno zremisowali na wyjeździe z Ruchem Wysokie Mazowieckie 1-1. Podopieczni Dominika Tomczaka zajmują obecnie trzecie miejsce w tabeli.

KS jechał do Wysokiego Mazowieckiego podbudowany świetnym startem – w dwóch pierwszych spotkaniach tego sezonu kutnianie wygrali 2-1 z Polonią Warszawa i 4-2 z Olimpią Zambrów.

Początek meczu z Ruchem nie był najlepszy dla podopiecznych Dominika Tomczaka, bowiem już w 6. minucie Michała Sokołowicza pokonał Łukasz Grzybowski i gospodarze objęli prowadzenie.

Kutnianie zdołali jednak wyrównać jeszcze przed przerwą. Po kontrze i ładnej zespołowej akcji w 37. minucie gola na 1-1 zdobył Marcin Kacela.

Po zmianie stron wynik nie uległ już zmianie i KS w swoim pierwszym wyjazdowym meczu zremisował 1-1. Po 3. kolejce kutnianie zajmują 3. miejsce i mają na swoim koncie 7 punktów.

Wkrótce więcej informacji.

Ruch Wysokie Mazowieckie 1-1 KS Sand-Bus Kutno
1-0 6. Ł. Grzybowski
1-1 37. M. Kacela

KS Kutno (wyjściowy): Sokołowicz – Kowalczyk, Wielgus, Rokosz, Sadziński, Kralkowski, Ostrowski, Kasperkiewicz, Kacela, Marcioch, Bujalski. Rezerwowi: Marciniak, Dąbrowski, Sobczak, Sarafiński, Szczytniewski, Szczepański, Dynel;

PODZIEL SIĘ