Rezerwy przegrywają sparing

0
907

Piłkarze rezerw kutnowskiego KS w ramach przygotowań do rundy rewanżowej łódzkiej okręgówki zmierzyli się dziś z Mazurem Gostynin. Niestety podopieczni Jacka Walczaka musieli uznać wyższość rywala przegrywając 0-3.

Spotkanie lepiej rozpoczęło się na przyjezdnych, którzy w 19. minucie objęli prowadzenie po uderzeniu z rzutu wolnego Damiana Surmaka. Niestety kutnianie nie znaleźli recepty na przełamanie rywala i w pierwszej połowie wynik nie uległ już zmianie.

Po zmianie stron stroną przeważająca wciąż byli goście. W 66. minucie pięknym strzałem z dystansu popisał się 15-letni Krystian Pawełkiewicz i na stadionie przy ul. ks. Oziębłowskiego było już 0-2. Wynik spotkania ustalił natomiast Łukasz Frątczak, który pisał się na listę strzelców w 81. minucie.

KS II Kutno – Mazur Gostynin 0-3 (0-1)

0-1 19′ Damian Surmak,

0-2 66′ Krystian Pawełkiewicz

0-3 81′ Łukasz Frątczak

KS II (zagrali): Błażejczyk – Domański, Pietrov, Wietrzyk, Zagajewski, Maryniak, Jakubowski, Olejniczak, Cieśliński, Łochyński, Olczak, Kaczmarek, Zasadziński