Fotorelacja z meczu Orlik E2

0
447

26.10.2019r. zagraliśmy mecz 8 kolejki w ramach rozgrywek Orlik E2. Naszym rywalem była Stal Głowno. Do meczu przystąpiliśmy zmotywowani, ponieważ chcieliśmy zrewanżować się za porażkę w pierwszym meczu.
Spotkanie rozpoczęło się dla nas dobrze. Gracjan otworzył wynik tego meczu. Nie potrafiliśmy utrzymać koncentracji i rywal odpowiedział dwoma golami. Zdołaliśmy wyrównać w tej części meczu za sprawą Igora.
2-2 po 20 minutach.
Kolejna część meczu to niestety sporo niewykorzystanych dogodnych okazji do zdobycia bramki. Co bardzo się mści. Przegrywamy tę część spotkania 1-3. Bramkę po ładnej akcji zespołu zdobywa Igor
Po 40 minutach 3-5.
Budzimy się w ostatniej części spotkania. Tworzymy wiele okazji, lecz przeplatamy to prostymi błędami w obronie… Kiedy dochodzimy rywala na jedną bramkę, tracimy kolejną. Brakuje nam w tym meczu szczęścia.
Kebab zdobywa dwa gole, swoją drugą bramkę w meczu dokłada Gracjan. Niestety my też tracimy 3 gole, w tym jedną kuriozum.
Mecz kończy się porażką 6-8.
Warto zaznaczyć jaką negatywną rolę w tym meczu odegrał sędzia, gdyż nie da się zauważyć fauli, wychodzących piłek na auty stojąc cały mecz w miejscu. Szkoda, że dzieci na tym cierpią. Nie wspominając o ucieczce do szatni zaraz po końcowym gwizdku.
Zostały nam 2 mecze do końca i trzeba je wygrać!!
Skład:
Szymon Sałuda
Szymon Kacprzak 
Bartek Bednarek
Mikołaj Dobrzycki
Janek Przybysz
Gracjan Czajkowski 
Igor Jankowski 
Filip Krukowski
Filip Wiśniewski
Maciek Kowalski
Bartek Lubieński
Brawa👏 za mecz panowie!

PODZIEL SIĘ