Pechowo w Sieradzu

0
837

W hicie kolejki piłkarze KS-u Sand-Bus Kutno przegrali z tamtejszą Wartą 1-3 i spadli z fotela lidera IV ligi łódzkiej.

Kutnianie w 71. minucie za sprawą Igora Świątkiewicza (na zdjęciu) wyszli na prowadzenie i wydawało się, że przywiozą trzy punkty do Kutna.

Końcówka meczu należała jednak bezwględnie do gospodarzy. W 81. minucie do remisu doprowadził dobrze znany w Kutnie Przemysław Nawrocki. Kutnianie dobrze nie otrząsnęli się po stracie bramki, a w 87. minucie przegrywali już 2-1, po tym gdy na liste strzelców wpisał się Łukasz Mitek. Ten sam zawodnik w doliczonym czasie gry wykorzystał rzut karny i ustalił wynik na 3-1 dla gospodarzy.

Taki rezultat sprawił, że Warta awansowała na fotel lidera (23 punkty), zaś KS Kutno z dorobkiem 21 punktów spadł na 4. pozycję.

Warta Sieradz 3-1 KS Sand-Bus Kutno
0-1 71. Igor Świątkiewicz
1-1 81. Przemysław Nawrocki
2-1 87. Łukasz Mitek
3-1 90+. Łukasz Mitek (rzut karny)