Relacja z drugiego meczu Orlik E2

0
897

W sobotnie popołudnie rozegraliśmy drugi mecz ligowy, a naszym przeciwnikiem UKS Bzura Ozorków.
Mecz można podzielić na dwie części… Pierwsze 30 minut, gdzie to Nasza drużyna przeważała oraz kolejne pod dyktando gości.
Pierwszą bramkę w meczu zdobył Nasz kapitan Gracjan jednak jeszcze w pierwszych 15 minutach straciliśmy gola. 1-1
W kolejnej części stwarzamy sobie okazję do zdobycia goli. Jedynego gola w tym kwadransie zdobywa Janek po ładnej akcji zespołowej.
Druga część spotkania to większa przewaga gości, którzy zdobywają gola po prostym błędzie obrony. Ponadto ratuje nas słupek oraz kilka razy Młody. 💪
Pod koniec meczu udaje nam się przechylić szale zwycięstwa na Naszą stronę. Bramkę zdobywa Igor
Szkoda, że kolejny mecz rozgrywamy bez oddelegowanego sędziego…
Drużyna pokazała charakter i wolę walki. Mieliśmy sporo szczęścia ale szczęście sprzyja lepszym. 😉😏 Mecz wygrywamy 3-2 🏆