Debiut naszych Żaków w lidze

0
750
Nadszedł czas, aby nasi najmłodsi adepci piłkarscy rozegrali swój pierwszy mecz ligowy. Przeciwnikiem naszej drużyny był zespół z Łodzi – Milan Club Polonia Łódź. Mecz rozegraliśmy na wyjeździe, co jeszcze bardziej wpływało na postawę naszych zawodników. Pierwsze 20 minut było dość wyrównane , chociaż przegraliśmy je 0:2, tracąc bramki w końcówce. Drugie 20 minut to przewaga zespołu gospodarzy, którzy zdobywają kolejne cztery bramki. Pod koniec drugiej połowy udaje nam się strzelić bramkę kontaktową. W ostatnich 20 minutach strzelamy dwie bramki, choć gospodarze dokładają jeszcze trzy trafienia do ogólnego wyniku. Mecz kończy się zwycięstwem Milanu 9:3. Wszystkie bramki dla KS KUTNO zdobył Jakub Kowalczyk.
Pierwsze ” koty za ploty”. Dzieci świetnie się bawiły, wszyscy pograli , a to w tym wieku jest najważniejsze.