Awans w Pucharze Polski

0
749

KS Sand-Bus Kutno zameldował się w kolejnej rundzie Okręgowego Pucharu Polski. Podopieczni Dominika Tomczaka pokonali w Dalikowie GLKS Sarnów/Dalików.

Dwa gole strzelone, zero straconych i awans do kolejnej rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu łódzkiego – tak w skrócie można opisać dzisiejsze spotkania w Dalikowie, w którym KS Sand-Bus Kutno mierzył się z przedstawicielem łódzkiej Klasy Okręgowej.

Długo utrzymywał się bezbramkowy remis, dopiero w siedemdziesiątej minucie bramkarza gospodarzy pokonał Tomasz Dąbrowski. Osiem minut później wynik spotkania na 0:2 ustalił Łukasz Dynel.

GLKS Sarnów/Dalików – KS Kutno 0:2

Dąbrowski Tomasz 70′, Dynel Łukasz 78′

KS: Sokołowicz – Dąbrowski, Sobczak, Gawlik, Zabielski (Wielgus 70′), Górczyński, Ostrowski (Periżhok 46′), Matyjas, Borowiec (Bartos 46′), Świątkiewicz (Dynel 46′), Ławniczak