903

W sobotę 13.03.2019r rozegraliśmy kolejne spotkanie ligowe.
Pierwszy raz w roli gospodarza a rywalem Orzeł Parzęczew.
Mecz rozgrywamy praktycznie w zimowych warunkach a kadra w strzępach (choroby).
Mecz rozpoczęliśmy doskonale. Po kilku minutach wychodzimy na prowadzenie za sprawą Gracjana. Kilka minut później mamy remis po bardzo ładnej bramce rywali. Kolejny gol na 1-2 pada to trafienie samobójcze. Chłopaki dzielnie walczyli i starali się stwarzać kolejne okazje. Na kilka sekund przed końcem połowy meczu tracimy bramkę na 1-3. Na początku drugiej połowy znów tracimy bramkę po rzucie różnym. Szczęście było po stronie gości. Od tego momentu już tylko inicjatywa po naszej stronie. Bardzo fajnie rozgrywane akcje, z pomysłem, zaangażowaniem. Udaje nam się to udokumentować bramką autorstwa Filipa. Stwarzamy kolejne okazje ale brakuje skuteczności… Czy to strzał Maćka, Filipa czy Kasawiera. Mecz na pewno był do zremisowania. Jestem zadowolony z postawy chłopaków. Kolejny raz zaznaczam, że większość to rocznik 2010/11 a walczą dzielnie!