Pogrom w Toruniu

0
1099

Piłkarze KS-u Sand-Bus Kutno w drugim zimowym sparingu rozgromili w Toruniu tamtejszego Pomorzanina aż 9-3. Po raz kolejny w składzie kutnian wystąpiło wielu testowanych zawodników.

– Spotkanie lepiej rozpoczęli gospodarze, bo prowadzili już 2-0. Jeszcze przed przerwą jednak wyrównaliśmy, a po zmianie stron zagraliśmy bardzo skutecznie i wygraliśmy ostatecznie 9-3. Można być zadowolonym z postawy zawodników, bo widać zdrową rywalizację i to, że mamy na tę chwilę wyrównaną osiemnastkę – komentuje Dominik Tomczak, trener KS Sand-Bus Kutno.

Jak dodaje Paweł Klekowicki ze sztabu szkoleniowego KS-u, boisko w Toruniu było bardzo kiepsko przygotowane i obie drużyny na murawie pokrytej lodem nie mogły pozwolić sobie na kombinacyjną grę.

3-9 88. Mariusz Jakubowski

KS Sand-Bus Kutno: Sobczak – Padzik, Cichacki, testowany, Kaczor, testowany, testowany, Miarka, Marcioch, testowany, testowany
Po przerwie zagrali: Reszka – Wielgus, testowany, Igor Sobczak, Kowalczyk, Jakubowski, Kralkowski, testowany