Rezerwy wygrały z Maliną

0
1104

W 3 kolejce ligowej Łódzkiej klasy A rezerwy naszego klubu pokonały w Piątku miejscową Maliną 4-0. Od początku meczu nasi zawodnicy zdecydowanie przeważali. Praktycznie „zamknęli” gospodarzy na ich połowie,jednak, albo brakowało dokładnego, ostatniego podania, albo razili nieskutecznością pod bramką rywala. Dopiero w 26 minucie za sprawą
Mateusza Maryniaka wyszliśmy na prowadzenie. W II połowie sytuacja na boisku nie zmieniła się. Na dodatek w 60 minucie sędzia usunął zawodnika Maliny za niesportowe zachowanie. Kolejną bramkę zdobył w 72 minucie Adrian Krzymieniewski wykorzystując błąd bramkarza. 3 minuty później na 3-0 strzałem głową podwyższył Michał Ratajczak. Wynik meczu ustalił w 82 minucie Igor Wójcik, który fenomenalnie uderzył z rzutu wolnego.
Kolejnym przeciwnikiem rezerw będzie Bzura Młogoszyn(16.09.2018 godz 11:00)

Sklad: Błażejczyk(46’Zasadziński) Domański, Sobczak, Tomczak(61’Ratajczak), Wójcik, Kapruziak(46’Sztygiel), Pokorski(46’Zielonka) Krzymieniewski, Dębowski(46’Andrzejczak) Ruszkowski(60’Wietrzyk), Maryniak(69’Motylewski)