Zwycięstwo rezerw w pierwszej kolejce

0
565

Mecz rozpoczął się od ataków gospodarzy, jednak już od dziesiątej minuty nasza drużyna zaczęła dominować. Stwarzaliśmy kolejno sytuacje do zdobycia bramki, lecz seryjnie je marnowaliśmy. Dopiero w 29 minucie po podaniu Krystiana Górczyńskiego wynik meczu otworzył Szymon Andrzejczak. Niestety 5 minut później nasza defensywa zaspała przy rzucie wolnym i jeden z rywali pokonał Damiana Zasadzińskiego strzałem głową z bliskiej odległości. Druga połowa to ataki naszej drużyny i ogromna indolencja strzelecka pod bramką gospodarzy. Trzeba też uczciwie przyznać, że bramkarz przeciwników miał przysłowiowy „dzień konia” i wyprawiał cuda w bramce. Skapitulował dopiero w 73 minucie po rzucie karnym wykonywanym przez Piotra Domańskiego. Karny podyktował sędzia za faul na Górczyńskim.Do końca meczu wynik już się nie zmienił i zwycięstwo w inauguracyjnym meczu stało się faktem.

ISKRA GŁOWNO – KS KUTNO 1:2 (1:1)
Bramki: Andrzejczak 29′, Domański 73′

Skład: Zasadziński, Domański, Sobczak, Mucha, Ruszkowski, Kapruziak, Wójcik, Wietrzyk, Andrzejczak, Krzymieniewski, Górczyński
Zmiennicy: Błażejczyk, Czekalski, Zielonka, Sztygiel, Klimczak

PODZIEL SIĘ