KS Kutno nie dał rady mistrzowi IV ligi

0
1316

W przedostatnim meczu tego sezonu piłkarze KS-u Sand-Bus Kutno przegrali na wyjeździe z mistrzem rozgrywek Unią Skierniewice 2-4.

Gospodarze, którzy już kilka kolejek temu zapewnili sobie awans do III ligi, przed meczem otrzymali pamiątkowy puchar. I do przerwy, przy dużym udziale kutnowskiej defensywy, potwierdzili swoją dominację prowadząc 2-1.

Po zmianie stron KS szybko, bo już w 55. minucie za sprawą Macieja Kowalczyka doprowadził do remisu. Nadzieje kutnian na wywiezienie choćby punktu ze Skierniewic pękły niczym mydlana bańka na dziesięć minut przed końcem meczu. W 79. minucie na 3-2 strzelił snajper Unii Kamil Sabiłło, a sto dwadzieścia sekund później wynik meczu na 4-2 ustalił Patryk Bojańczyk. Warto dodać, że w końcówce szansę gry dostało dwóch kutnowskich juniorów – Górczyński i Andrzejczak.

Przed kutnianami ostatni mecz tegorocznej kampanii – we wtorek o 18:00 na własnym stadionie zmierzą się z rezerwami III-ligowego Pelikana Łowicz. Wstęp wolny.

Unia Skierniewice 4-2 KS Sand-Bus Kutno
1-0 35. Konrad Kowalczyk
1-1 43. samobójczy
2-1 45. Krzysztof Wojciechowski
2-2 55. Maciej Kowalczyk
3-2 79. Kamil Sabiłło
4-2 81. Patryk Bojańczyk

Unia Skierniewice: Wach – Wojciechowski, K. Kowalczyk, Kozieł, Bojańczyk (82. Kuśmierczyk), Wyszogrodzki (82. Karwat), Czaplarski, Dąbrowski (55. Sabiłło), Nierobisz (55. Pomianowski), Kolus (55. Łojszczyk), Kiwała (55. Budka).

KS Sand Bus Kutno: Sobczak (46. Komorowski) – Padzik, M. Kowalczyk, Kobryń, Kaczor, Pietrow, Jakubowski (84. Andrzejczak), Wielgus, Michałek (46. Nawrocki), Kralkowski (87. Górczyński), Zagajewski (46. Cichacki)