2007: Dwanaście goli w meczu KS-u z Bzurą Ozorków

0
822

W pierwszym wiosennym meczu piłkarze KS-u z rocznika 2007 pod wodzą Mariusza Jakubowskiego zremisowali na wyjeździe 6-6 z Bzurą Ozorków.

Pierwsza połowa meczu była udana dla młodych kutnian, którzy prowadzili 4-1. Po zmianie stron chłopcy wyraźnie opadli z sił i mecz się wyrównał.

Gratulacje dla drużyny za grę do końca, po przegrywając udało się wyrównać. Końcówka meczu była bardzo emocjonująca, gdyż obie drużyny dążyły do zdobycia zwycięskiej bramki. Sytuacje były z obu stron. Trzy bramki straciliśmy w sytuacji, kiedy piłka przechodziła za obrońców i przeciwnik wychodził sam na sam, a jedna bramka padła przy otwarciu gry. Nad tymi elementami musimy popracować. Uważam jednak, że można być zadowolonym z tego meczu, ponieważ w poprzedniej rundzie przegraliśmy z Bzurą – komentuje Mariusz Jakubowski, trener KS-u.

Orlik E1 rocznik 2007
UKS Bzura Ozorków 6-6 KS Kutno
Gole dla KS: Antoni Lach 2, Gracjan Wódka, Artur Pankowski, Oskar Wiśniewski, Hubert Rzetelski

KS Kutno: Karol Lubasiński, Hubert Tworus, Oskar Wiśniewski, Gracjan Wódka, Artur Pankowski, Dawid Bagnowski, Antoni Lach, Hubert Rzetelski, Kacper Walczak, Kasjan Gielnik, Jakub Nowak

PODZIEL SIĘ