Remis z Turem Turek

0
903

W swoim trzecim zimowym sparingu piłkarze KS-u Sand-Bus Kutno zremisowali 1-1 z czwartoligowym Turem Turek. Jedynego gola dla kutnian zdobył testowany zawodnik.

W spotkaniu z Turem wystąpiło czterech nowych testowanych zawodników: Komorowski, Piotrowski, Kobryń i Michałek.

Od początku mecz toczony był w dość szybkim tempie i oba zespoły wykazywały dużą aktywność. Zarówno KS jak i Tur stworzyli sobie kilka sytuacji, jednak dobrze spisywały się formacje defensywne.

Po zmianie stron optyczną przewagę zyskali podopieczni Andrzeja Grzegorka. Na pierwszą bramkę trzeba było jednak czekać długo, bo aż do 85. minuty. Wówczas po ładnej, zespołowej akcji do siatki trafił testowany Michał Michałek i dał KS-owi prowadzenie.

Kutnianie z takiego wyniku cieszyli się jednak tylko sto dwadzieścia sekund, bowiem po zagraniu piłki ręką arbiter w 87. minucie wskazał na wapno, a pewnym egzekturoem rzutu karnego okazał się doświadczony Bartosz Grabowski. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 1-1.

KS Kutno 1-1 Tur Turek
1-0 85. Michał Michałek
1-1 87. Bartosz Grabowski (rzut karny)

KS Kutno: Komorowski – Kobryń, Cichacki, Kaczor, Padzik – Kralkowski, Wielgus, Mitura, Mysona – Nawrocki, Michałek. Zagrali także: Piotrowski – Jakubowski, Pietrow, Maryniak, Nadolski, Zagajewski