[ZDJĘCIA] Rezerwy KS-u lepsze od Witonianki

0
1708

W hicie łódzkiej A Klasy piłkarze KS-u II Kutno pokonali na własnym boisku 3-1 lidera Witoniankę Witonia. Gole dla kutnowskiej drużyny zdobyli Dominik Dębowski, Adrian Krzymieniewski i Adam Pokorski.

Jako pierwsi na prowadzenie mogli wyjść kutnianie, jednak strzał Adriana Krzymieniewskiego zza pola karnego zamiast w siatce, zatrzymał się na słupku bramki strzeżonej przez Kacpra Brzezińskiego. Odpowiedź Witonianki była zabójcza.

W 23. minucie fatalny błąd popełniła kutnowska defensywa, a w świetnej sytuacji znalazł się Tomasz Szymczak. Napastnik z Witoni zachował zimną krew i z bliska pokonał Karola Czekalskiego. Dziesięć minut później mogło być już 0-2, ale w sytuacji oko w oko z graczem Witonianki świetną interwencją popisał się kutnowski golkiper.

W końcówce podopieczni Dominika Tomczaka i Jacka Walczaka wrzucili piąty bieg i zepchnęli gości do defensywy. Na efekty długo nie trzeba było czekać — w 34. minucie ładną indywidualną akcję sfinalizował Dominik Dębowski, a sześćdziesiąt sekund przed ostatnim gwizdkiem sędziego w pierwszej połowie, dobrym uderzeniem z szesnastki popisał się Adrian Krzymieniewski i było 2-1.

Po zmianie stron kibice bardzo długo musieli czekać na bramkę. Ta padła dopiero w drugiej minucie doliczonego czasu gry i Adam Pokorski ustalił wynik meczu na 3-1 dla rezerw KS-u.

KS II Kutno 3-1 Witonianka Witonia
0-1 23. Tomasz Szymczak
1-1 34. Dominik Dębowski
2-1 44. Adrian Krzymieniewski
3-1 90+2. Adam Pokorski

KS II Kutno: Czekalski – Maryniak (74. Pokorski), Ławniczak (46. Seklecki), Domański, Cichacki, Kozanecki (77. Walczak), Nadolski, Kapruziak (60. Mucha), Szumer (61. Motylewski), Dębowski (75. Pokorski), Krzymieniewski (71. Tracz);

Witonianka Witonia: Brzeziński – Wieczorek, Trzeszczyński, Magnuski, Raj, Jujka (55. Mateusz Szymczak), Witak (80. Kuleczka), Wojtczak (75. Lipczyński), Kubiak, Grochala, Tomasz Szymczak