Puchar Polski: W środę z Sokołem na „Kutnowiance”

0
541

Już w najbliższą środę 25 października, piłkarze KS-u Sand-Bus Kutno w półfinale Okręgowego Pucharu Polski zmierzą się z liderem III ligi, Sokołem Aleksandrów Łódzki. Mecz odbędzie się na boisku „Kutnowianki”.

Sokół Aleksandrów Łódzki obecnie jest liderem III ligi, gr. I. Aleksandrowianie mają na swoim koncie 31 punktów (mają do rozegrania jeszcze zaległy mecz z Sokołem Ostróda) i o jedno oczko wyprzedzają Widzew Łódź.

Drużyna z Aleksandrowa Łódzkiego do tej pory w ramach Pucharu Polski w pokonanym polu pozostawiła Kotana Ozorków (8-0), ŁKS II Łódź (5-1) i Zjednoczonych Stryków (3-0). Z kolei KS z kwitkiem odprawił MKS Żychlin (8-0), Orła Parzęczew (10-0) i Borutę Zgierz (1-0).

Co ciekawe, w zeszłym sezonie KS po rzutach karnych wyeliminował Sokół z Pucharu Polski. Decydująca interwencja Michała Sokołowicza:

Zwycięzca środowej potyczki awansuje do wojewódzkiego Pucharu Polski, który rozegrany zostanie wiosną 2018.

Ważna informacja dla kibiców:

Spotkanie nietypowo odbędzie się na boisku dawnej „Kutnowianki” przy ul. Oziębłowskiego 1 w Kutnie. Początek o 14:30. Bilety w cenie 7 złotych; kasa otwarta będzie godzinę przed meczem.

PODZIEL SIĘ