KS lepszy od Włókniarza

0
977

Piłkarze KS-u Sand-Bus Kutno wygrali przed własną publicznością z Włókniarzem Zelów 2-0. Gole na wagę cennego zwycięstwa zdobyli Adrian Kralkowski i Adrian Marcioch.

Spotkanie nie rozpoczęło się najlepiej dla KS-u, bowiem boisko z powodu kontuzji opuścić musieli Rafał Serwaciński i Dmitry Pietrow. Radość na twarzach kutnowskich kibiców pojawiła się za to w 40. minucie, gdy gola na 1-0 ładnym strzałem zza pola karnego zdobył Adrian Kralowski. Goście przed przerwą mogli doprowadzić do wyrównania, jednak Norbert Dregier z rzutu wolnego strzelił w słupek.

Po zmianie stron mecz przyniósł więcej emocji, nie tylko sportowych. Gra z minuty na minutę coraz bardziej się zaostrzała i sędzia często musiał używać gwizdka. Piłkarze obu drużyn nie przebierali w środkach i kilkukrotnie po ostrych starciach doszło do przepychanek. Apogeum ostrej gry nastąpiło w 82. minucie, gdy po faulu na Łukaszu Góralczyku drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Adrian Łucki.

Osłabieni goście w 90. minucie zostali skarceni po raz drugi, a na listę strzelców wpisał się Adrian Marcioch, który ustalił wynik spotkania na 2-0 dla drużyny Andrzeja Grzegorka.

Obecnie po 10. kolejce IV ligi łódzkiej podopieczni Andrzeja Grzegorka zajmują 7. miejsce w tabeli. Do prowadzącej Unii Skierniewice kutnianie tracą 12 punktów.

KS Sand-Bus Kutno 2-0 Włókniarz Zelów

1-0 40. Adrian Kralkowski

2-0 90. Adrian Marcioch

Żółte kartki: Pietrow, Nawrocki, Placek, Mitura – Dynel, Chorąży, Łucki

Czerwona kartka: Łucki (82., za dwie żółte)

KS Sand-Bus Kutno: Sokołowicz – Padzik, Kowalczyk, Piotr Nawrocki, Szumer, Pietrow (42. Retkowski), Mysona (90. Jakubowski), Serwaciński (20. Przemysław Nawrocki), Placek, Mitura (78. Góralczyk) Kralkowski (90. Cichacki),