Pogrom w Parzęczewie, 10 goli KS-u

0
926

Prawdziwym pogromem zakończył się mecz Pucharu Polski pomiędzy KS-em Sand-Bus Kutno a Orłem Parzęczew. Podopieczni Andrzeja Grzegorka rozbili rywali aż 10-0!

Początek spotkania idealnie ułożył się dla kutnian, którzy po nieco kwadransie prowadzili już 3-0. W 6. i 12. minucie do siatki Orła trafił dwukrotnie Przemysław Nawrocki, a w 17. minucie bramkarza pokonał Adrian Marcioch. Jeszcze przed przerwą obaj gracze po razie wpisali się na listę strzelców — Nawrocki skompletował hat-tricka — i ostatecznie po pierwszych czterdziestu pięciu minutach było 5-0 dla KS-u.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie i na murawie bezsprzecznie dominowali podopieczni Andrzeja Grzegorka. Na dodatek wykazali się konsekwencją i strzelili tyle samo bramek, co w pierwszej połowie. Worek z bramkami w 60. minucie otworzył Patryk Retkowski, a później golkipera Orła pokonali jeszcze Przemysław Nawrocki, Adrian Marcioch i dwukrotnie Oskar Szumer. Ostatecznie KS zmiażdżył parzęczewian aż 10-0.

Warto dodać, że od 63. minuty gospodarze grali w osłabieniu, ponieważ czerwoną kartkę za groźny faul otrzymał Kamil Łuczak.

— Wynik robi wrażenie, ale trzeba wziąć pod uwagę, że graliśmy z niżej notowanym rywalem. Przydał nam się taki mecz, aby przełamać strzelecką niemoc, bo w ostatnich dwóch ligowych spotkaniach nie zdobyliśmy gola — komentuje Andrzej Grzegorek, trener KS-u.

Orzeł Parzęczew 0-10 KS Sand-Bus Kutno
0-1 6. Przemysław Nawrocki
0-2 12. Przemysław Nawrocki
0-3 17. Adrian Marcioch
0-4 22. Przemysław Nawrocki
0-5 33. Adrian Marcioch
0-6 60. Patryk Retkowski
0-7 61. Przemysław Nawrocki