W niedzielę rezerwy zagrają z Dąbrowianką

0
517

Przed rezerwami KS–u Kutno druga kolejka ligowa. Tym razem podopieczni Jacka Walczaka i Dominika Tomczaka zmierzą się na własnym boisku z Dąbrowianką Dąbrowice.

Dąbrowianie sezon 2016/2017 zakończyli na 10 miejscu. W 26 meczach zespół z Dąbrowic zdobył 27 punktów, wygrywając przy tym 8 spotkań, 4 remisując i aż 15 razy schodząc z boiska w roli pokonanego. Stosunek bramkowy to 44-81. Niedzielny rywal kutnian w meczach wyjazdowych radził sobie zdecydowanie gorzeją, aniżeli w roli gospodarza. W 13 spotkaniach były tylko 3 wygrane. Do tego dochodzą 2 remisy i aż 8 porażek. Bilans bramkowy to 16-38.

Jak będzie w niedzielę?

— Dla nas w każdym meczu najważniejsze jest zwycięstwo. Chcąc walczyć o I miejsce na koniec rundy jesiennej nie mogą zdarzać się nam wpadki. Możemy zagrać słabszy mecz, tak jak z Bzurą, jednak musi się on zakończyć naszą wygraną. To spotkanie, jak i każde następne nie będzie należało do łatwych. Mamy tego świadomość, że na nasz zespół każdy rywal będzie się dodatkowo mobilizował. Jednak my mamy wychodzić na murawę i za każdym razem pokazywać, że w kutnowskiej młodzieży siła – komentuje Dominik Tomczak.

Mecz z Dąbrowianką już w niedzielę o godz. 11:00. Stadion przy ul. Oziębłowskiego 1 „Kutnowianka”.

PODZIEL SIĘ