W sobotę rezerwy zainaugurują rozgrywki A Klasy

0
475

Przed KS II Kutno, wyjątkowa chwila. Inauguracja rozgrywek A Klasy. Po bardzo udanym minionym sezonie pora zacząć kolejny. Oby sezon 2017/2018 był równie udany! W pierwszej kolejce podopieczni Jacka Walczaka i Dominika Tomczaka podejmą zespół Bzury Młogoszyn.

Jest to zespół nieobliczalny. W jednej kolejce potrafią walczyć, jak równy z równym z najlepszymi, by kilka dni później doznać porażki, którą ciężko racjonalnie wytłumaczyć. Miniony sezon 2016/2017 Bzura Młogoszyn zakończyła na 8 miejscu. W 26 spotkaniach drużyna ta zdobyła 39 punktów, notując przy tym 12 zwycięstw, 3 remisy oraz doznając 12 porażek. Bilans bramkowy to 74-67.

Dużo lepiej Bzura radziła sobie na swoim boisku, gdzie 9 meczy wygrała, zaś 4 przegrała. Dużo gorzej młogoszynianom szło na wyjazdach, bowiem na 13 meczy, tylko 3 zakończyły się ich zwycięstwem. Bilans bramkowy to 26-43.

Cztery tygodnie temu Kutnianie grali sparing z Bzurą. Wynik końcowy brzmiał 5-0 dla KS. II Kutno. Jednak to był sparing. Teraz będzie to już walka o ligowe punkty. Zatem emocji i bramek nie powinno zabraknąć, ale jak będzie tym razem okaże się już w sobotę. Wszystkich sympatyków sportu i kibiców piłki nożnej zapraszamy na inaugurację rozgrywek A Klasy w wykonaniu KS II Kutno. Początek spotkania o godzinie 16:00. Miejsce rozegrania meczu, to oczywiście kolebka kutnowskiej piłki nożnej, czyli stadion przy ul. Oziębłowskiego! #Kutnowianka #OchniaArena

Drodzy kibice. Nie może was tam tego dnia zabraknąć. Do zobaczenia

PODZIEL SIĘ