Ligę czas zacząć. Na początek wyjazd do Kwiatkowic

0
502

Pięćdziesiąt siedem dni — tyle minęło od ostatniego ligowego meczu KS-u Sand-Bus Kutno. Dziś podopieczni Andrzeja Grzegorka zainaugurują czwartoligowy sezon 2017/2018. Pierwszym rywalem kutnowskiej drużyny będzie LKS Kwiatkowice.

Kutnowska drużyna bardzo solidnie przepracowała okres przygotowawczy i rozegrała osiem sparingów (podsumowanie możecie przeczytać tutaj). Do zespołu dołączyło dziesięciu nowych zawodników i co równie ważne, poza Patrykiem Nourim, na tę chwilę nie odszedł żaden zawodnik z podstawowego składu.

Piłkarze oraz sztab szkoleniowy KS-u zapowiada, że do Kwiatkowic jedzie po trzy punkty. Zadanie nie będzie jednak łatwe.

LKS Kwiatkowice w ubiegłym sezonie uplasował się na 9. miejscu w ligowej tabeli, tuż za plecami KS-u. W rundzie jesiennej w Kwiatkowicach padł remis 1-1, zaś w rundzie rewanżowej kibice byli świadkami jednego z najbardziej niecodziennych spotkań w historii kutnowskiego klubu.

Po 69. minutach KS przegrywał już 0-3, ale dzięki zabójczej końcówce udało się odwrócić losy spotkania i dzięki zdobyciu czterech goli, kutnianie ostatecznie zwyciężyli 4-3. Skrót meczu poniżej:

Jak będzie dziś? Początek meczu o 17:00 w Kwiatkowicach. O wyniku spotkania na bieżąco informować będziemy na naszym profilu na facebooku.

PODZIEL SIĘ