KS wygrywa z Jutrzenką Warta

0
    1139

Piłkarze KS-u Sand-Bus Kutno wygrali przed własną publicznością z Jutrzenką Warta 2-1. Gole dla KS-u zdobyli Rafał Serwaciński i Patryk Nouri.

Po pierwszej połowie goście z Warki prowadzili 1-0 po golu A. Marciocha z 20 minuty. Wynik mógł być jednak wyższy, ale w tuż przed przerwą rzutu karnego nie wykorzystał O. Maliszewski. Po zmianie stron KS kompletnie zdominował rywali, ale na pierwszego gola dla kutnian trzeba było czekać do 72. minuty. Wówczas w polu karnym sfaulowany został Rafał Serwaciński i sędzia podyktował jedenastkę. Rzut karny pewnie wykorzystał sam poszkodowany i był remis.

To jednak nie zadowalało podopiecznych Sławomira Ryszkiewicza. W 83. minucie do siatki Jutrzenki trafił Patryk Nouri i przechylił szalę zwycięstwa na stronę KS-u.

KS Sand-Bus Kutno 2-1 Jutrzenka Warta
    0-1 20′ A. Marcioch
    1-1 72′ R. Serwaciński (karny)
    2-1 83′ P. Nouri

KS Sand-Bus Kutno: Sokołowicz – Szumer, Pietrow, Kaczor, Placek, Serwaciński, Zagajewski, Kowalczyk, Nouri (85′ Klimczak), Nadolski (66′ Dębowski), Grzegorek (69′ Wójcik);