(Galeria) KS Kutno 2006 – Victoria Rąbień

0
1043

W sobotę nasi zawodnicy rozegrali swój pierwszy mecz ligowy. Był to wyjazdowy mecz a rywalem była Victoria Rąbień. Mecze rozgrywane są w wymiarze czasowym 3X20min. Od pierwszego gwizdka sędziego było można zauważyć stres u naszych małych piłkarzy co niestety pokazało pierwsze 20 minut, w których przegrywaliśmy 2:0. Drugie 20 minut było już lepsze w naszym wykonaniu, jednak nie potrafiliśmy wykorzystać kilku naprawdę dogodnych sytuacji i niestety straciliśmy kolejne 2 bramki, po 40 minutach przegrywaliśmy już 4:0. Chłopcy byli podłamani takim wynikiem i brakiem skuteczności lecz nie poddawali się. Trzecia odsłona od samego początku należała do nas, widać było, że można rywalom strzelić przynajmniej honorową bramkę. Tak właśnie się stało w 50 minucie meczu, pierwszą bramkę dla naszego zespołu zdobył Dorian Milas. Była to bardzo ważna bramka, ponieważ chłopcy uwierzyli, że mogą jeszcze odmienić losy meczu. 2 minuty później było już 4:2 a drugie trafienie zalicza znów dobrze grający Dorian Milas. Druga bramka obudziła „LWA” w naszym zespole, po pięknej zespołowej akcji , trzecią bramkę zdobywa bardzo aktywny Łukasz Walczak, który precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy. Ta bramka spowodowała, że w drużynie przeciwnika wkradła się nerwowość, a konsekwencją było celowe przerwanie ręką prostopadłego podania Doriana Milasa do Martina Wawrzyńczaka, sędzia nie miał innego wyboru jak wyrzucić obrońcę Viktorii na karę 2 minut. Piłkę na 15 metrze ustawia Martin Wawrzyńczak i pięknym precyzyjnym strzałem umieszcza futbolówkę w bramce. Mamy już 4:4, jednak dla naszej drużyny nie ma rzeczy niemożliwych i na minutę przed końcem meczu po indywidualnej akcji, zwycięską bramkę zdobywa Łukasz Walczak, tym samym ustala wynik meczu.

Victoria Rąbień – KS Kutno 4-5