Rocznik 2005: Turniej w Aleksandrowie Kujawskim

0
425

Podopieczni Rafała Serwacińskiego w najbliższą niedzielę tj. 30 grudnia 2014 wezmą udział w Mikołajkowym Turnieju w Aleksandrowie Kujawskim.

Na turniej zostali powołani następujący zawodnicy:

  1. Igor Błaszczak
  2. Szymon Cicherski
  3. Jakub Hofman
  4. Mikołaj Nowicki
  5. Paweł Olczak
  6. Łukasz Walczak
  7. Igor Pasikowski
  8. Jakub Kornacki
  9. Wojciech Rosolak
  10. Martin Wawrzecki

 

Młodzi adepci piłki nożnej zabierają ze sobą:

  • Obuwie do grania na hali;
  • Dresy, dokument potwierdzający tożsamość (legitymacja, dowód osobisty, paszport)
  • Stroje meczowe – będą klubowe, wiec własnych nie zabieramy.

Poniżej przedstawiamy rozpiskę turniejową:

Grupa A: MKS Olimpia I Koło (woj. wielkopolskie), KS Kutno (woj. łódzkie), GKS Olimpia I Grudziądz, CSRR II Włocławek,  ASPN VIKING Aleksandrów Kujawski, 

Grupa B: Akademia Piłkarska Marko-Gol Gdańsk (woj. pomorskie), KS Górnik Kłodawa (woj. wielkopolskie), MKS Olimpia II Koło (woj. wielkopolskie), GKS Olimpia II Grudziądz, CSRR I Włocławek, 
09:18 – 09:28 ASPN VIKING Aleksandrów Kujawski – CSRR II Włocławek
09:30 – 09:40 CSRR I Włocławek – GKS Olimpia II Grudziądz
09:42 – 09:52 KS Kutno – GKS Olimpia I Grudziądz
09:54 – 10:04MKS Olimpia II Koło – KS Górnik Kłodawa
10:06 – 10:16 MKS Olimpia I Koło – ASPN VIKING Aleksandrów Kujawski
10:18 – 10:28 CSRR II Włocławek – KS Kutno
10:30 – 10:40 CSRR I Włocławek – AP Marko-Gol Gdańsk
10:42 – 10:52 GKS Olimpia II Grudziądz – MKS Olimpia II Koło
10:54 – 11:04 GKS Olimpia I Grudziądz – MKS Olimpia I Koło
11:06 – 11:16 KS Górnik Kłodawa – AP Marko-Gol Gdańsk
11:18 – 11:28 ASPN VIKING Aleksandrów Kujawski –  KS Kutno
11:30 – 11:40 CSRR I Włocławek – MKS Olimpia II Koło
11:42 – 11:52 CSRR II Włocławek – GKS Olimpia I Grudziądz
11:54 – 12:04 KS Górnik Kłodawa – GKS Olimpia II Grudziądz
12:06 – 12:16 MKS Olimpia I Koło – KS Kutno
12:18 – 12:28 AP Marko-Gol Gdańsk – MKS Olimpia II Koło
12:30 – 12:40 ASPN VIKING Aleksandrów Kujawski – GKS Olimpia I Grudziądz
12:42 – 12:52 CSRR I Włocławek – KS Górnik Kłodawa
12:54 – 13:04 CSRR II Włocławek – MKS Olimpia I Koło
13:06 – 13:16 GKS Olimpia II Grudziądz – AP Marko-Gol Gdańsk
13:18 – 13:28 – mecz o 9 miejsce
13:30 – 13:40 – mecz o 7 miejsce
13:42 – 13:52 – półfinał A 1 – B 2
13:54 – 14:04 – półfinał A2 – B 1
14:06 – 14:16 – mecz o 5 miejsce
14:18 – 14:28 – mecz o 3 miejsce
14:30 – 14:40 – Finał

Uwaga !!!

  • Zespoły przyjmujemy od godz. 08:30.
  • Podczas trwania turnieju będzie zakaz uderzania piłki z środka przy rozpoczęciu spotkania lub po straconej bramce.
  • Bramkarze wznawiają grę ręką,
  • Organizator zastrzega sobie możliwość przesunięcia finałowych meczów, jeżeli zespoły będą musiały czekać na mecz powyżej 1,5 godz.
PODZIEL SIĘ