Zwycięstwo w Świnicach, KS wiceliderem

0
679

Po ciężkim meczu piłkarze KS-u Kutno wygrali na wyjeździe z LKS-em Świnice Warckie 3-1. Dwa gole dla kutnian zdobył Mariusz Jakubowski, a jedno trafienie dołożył Piotr Kierus.

swinice

Niespodziewanie pierwsi prowadzenie objęli gospodarze, a Łukasza Żyto pokonał Dominik Stasiak. Podopieczni Sławomira Ryszkiewicza wyrównali tuż przed przerwą za sprawą strzału Mariusza Jakubowskiego.

W 70. minucie w roli głównej znów wystąpił Mariusz Jakubowski, który celną główką sfinalizował dośrodkowanie Igora Wójcika. Pięć minut przed końcem spotkania „Mario” popisał się asystą przy golu główką Piotra Kierus i było 3-1.

Dwie minuty później doszło do skandalu – jeden z zawodników LKS-u uderzył sędziego głową i otrzymał czerwoną kartkę.

Więcej informacji oraz fotoreportaż i wideo wkrótce.

LKS Świnice Warckie 1-3 KS Kutno
0-1 14` Dominik Stasiak
1-1 45` Mariusz Jakubowski
1-2 70` Mariusz Jakubowski
1-3 85` Piotr Kierus

Żółte kartki: Dominik Stasiak (Świnice)
Czerwona kartka: Zbigniew Stasiak (Świnice, za uderzenie sędziego)

KS Kutno: Żyto – Seklecki, Pokorski, Ławniczak (45` Wójcik) – Domański (60` Adam Pokorski), Walczak, Jakubowski, Sobczak (83` Pierzchała), Kapruziak – Wietrzyk, Kierus.