Szczęście było tak blisko KS Kutno – SMS Łódź 2-3

0
711

Spotkanie  z SMS Łódź   zaczął się bardzo pechowo po 7 minutach przegrywaliśmy 2-0. Mimo kilku klarownych sytuacjach  nie potrafiliśmy pokonać bramkarza z Łodzi. Drugą połowę również zaczęliśmy pechowo w niegroźnej sytuacji strata piłki na naszej połowie doprowadziła do straty trzeciej bramki. Mino straty trzeciego gola nie załamaliśmy i wierzyliśmy, że uda mam się uzyskać korzystny rezultat. Dalsza cześć meczu to przewaga naszej drużyny, którą udokumentowaliśmy strzeleniem 2 bramek w 65 i 75 minucie przez Dominika Dębowskiego. Mimo bardzo dogodnych sytuacji w końcówce meczu nie udało man się doprowadzić do remisu.

Mecz KS Kutno -SMS Łódź  2-3  (0-2)

Bramki: Dębowski 65, 75

Skład: Kaźmierczak, Wiliński- Dębowski 40, Maciejewski, Mucha K., Mucha P., Rosik, Pawłowski – Błęcki 46, Bartczak – Gałecki 65, Krzymieniewski, Walczak, Jabłoński – Kosmala 75.