V Ogólnopolski Halowy Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Kutno

0
278

W sobotę 2 grudnia na Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Kutnie odbył się V Ogólnopolski Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Kutno dla dzieci z rocznika 2015.

Pan Prezydent Zbigniew Burzyński uroczyście rozpoczął turniej witając Wszystkich uczestników i zgromadzonych kibiców.

W turnieju udział wzieły zespoły: MKS Olimpia Koło, Termy Uniejów, Rozwój Głowno, Victoria Rąbień, SL Salos Róża Kutno oraz KS Kutno I i II.

Turniej tradycyjnie poprowadzili: znany kutnowski duet komentator Jerzy Papiewski oraz specjalista od wszelkich zestawień Zbigniew Baran, sędziowie Zbigniew Morawski i Mateusz Waśkiewicz, a nad zdrowiem i bezpieczeństwem czuwała Pani Lucyna Urbańczyk.

Turniej rozegrany został systemem “każdy z każdym” i stał na wysokim i wyrównanym poziomie. Przez całe rozgrywki jedynie drużyna Termy Uniejów nie dała się pokonać i zasłużenie stanęła na najwyższym stopniu podium. Z bardzo dobrej strony zaprezentowały się Olimpia Koło i Rozwój Głowno zajmując odpowiednio 2 i 3 miejsce. Nasze drużyny tym razem zagrały “w kratkę”. Ogólnie w tym dniu brakowało nam szczęścia.

Dziękujemy wszystkim drużynom za przyjęcie zaproszenia i przyjazd na nasz turniej oraz super emocje i zabawę.

Po zakończonych rozgrywkach wręczono wyróżnienia indywidualne, które otrzymali:

Najlepszy zawodnik turnieju MVP: Aleksander Majewski – KS Kutno I

Najlepszy strzelec: Aleksander Graszka – Rozwój Głowno

Najlepszy bramkarz: Błażej Kowalczyk Termy Uniejów

Nagrody w imieniu Prezydenta Miasta Kutno wręczyli: zastępca Prezydenta Miasta Kutno Zbigniew Wdowiak, Prezes klubu Zbigniew Tomczak, Agnieszka Makuła, Filip Niewiadomski -Biuromax, Robert Kornacki i Jacek Walczak

Barwy naszego klubu reprezentowali

KS Kutno I: Mateusz Pacholczyk, Witold Witczak, Filip Zawlik, Alekdander Strożek, Aleksander Majewski, Maciej Filipiak, Witold Filipiak, Ignacy Saski, Oliwier Kwiatkowski, Kacper Kwiatkowski, Jan Więcek

KS Kutno II: Jan Nowicki – Lena Szlozer, Alan Kamiński, Bogusław Nowakowski, Szymon Kowalewski, Nikita Ivanov, Jakub Bień, Alan Kowalski, Stanisław Gajewicz, Ignacy Baranowski, Artur Michalak, Krzysztof Łucki

Trenerzy: Artur Andrzejczak i Jacek Walczak

Klub Sportowy Kutno dziękuje za pomoc w organizacji turnieju i ufundowanie nagród Panu Prezydentowi Miasta Kutno Zbigniewowi Burzyńskiemu. Firmom: BIUROMAX, Keeza -Partner techniczny , Kellogg’s, Zakład Piekarniczo-cukierniczy Ozdowscy T.D.J. Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Kutnie, pizzeria Da Grasso Kutno, Radio Q.

Szczególne podziękowania dla rodziców za pomoc w organizacji, zdjęcia i słodki poczęstunek podczas turnieju.

Ania Krawczyk Photography

PODZIEL SIĘ