Przegrana Żaczek KS Kutno

0
326

W niedzielne przedpołudnie młode zawodniczki KS Kutno podejmowały koleżanki z Widzewa Łódź. Spotkaliśmy się z przeciwnikiem, z którym wysoko przegraliśmy ostatnie trzy spotkania. Od samego początku nasze zawodniczki weszły w mecz bardzo zmotywowane i zaangażowane co zaowocowało wygraną kwartą 7:2. Druga kwarta to bardzo słaby fragment naszych zawodniczek, dziewczęta dały się zdominować agresywną obroną, miały problem z konstruowaniem składnych i skutecznych ataków. Spora ilość strat otwierała łatwe punkty gościom co spowodowało przegraną 1:15. Druga połowa to ciągła walka, dużo lepsza gra w obronie. Przegrywamy mecz ale dziewczyny pokazały duże zaangażowanie i chęć gry. Dobra gra w obronie pozwoliła na stratę tylko 31 punktów. Wygrywamy dwie kwarty, co jest dużym sukcesem. Niestety szwankuje jeszcze skuteczność.

Skład KS Kutno: Zuzia Truszczyńska, Maja Dajer, Hania Biegniewska, Lidia Kubica, Nel Sujecka, Zuzia Szpanel, Michalina Pietrkiewicz, Hania Olejniczak, Lena Domżał, Paulina Leśniewska, Iga Królikowska, Julia Pierzchała, Julia Popławska, Iza Guzowska. Trener: Mariusz Łubiński.

KS Kutno – Widzew Łódź 18:31 (7:2, 1:15, 5:10, 5:4)

PODZIEL SIĘ