Rundę wiosenną czas zacząć. Na początek Omega Kleszczów

0
803

Po ponad trzech miesiącach piłkarze KS-u Sand-Bus Kutno wracają na ligowe boiska. Już w sobotę podopieczni Sławomira Ryszkiewicza zainaugurują rundę wiosenną IV ligi łódzkiej wyjazdowym meczem z Omegą Kleszczów.

Po rundzie jesiennej Omega zajmuje w tabeli 9. miejsce i może pochwalić się 28 punktami. Piłkarze z Kleszczowa zanotowali 8 wygranych, 4 remisy i 7 przegranych. W jesiennych meczach zdobyli 40 bramek i… tyle samo stracili.

Omega w spotkaniach rozgrywanych przed własną publicznością w poprzedniej rundzie grała w kratkę. Kleszczowianie 3 mecze wygrali, 4 remisowali i 2 przegrali.

Z kolei KS po rundzie jesiennej plasuje się na 6. pozycji w tabeli i uzbierał 30 punktów. Podopieczni Sławomira Ryszkiewicza wygrali 8 spotkań, 6 zremisowali i 5 przegrali. Na wyjazdach do tej pory zanotowali 4 wygrane, 2 remisy i 4 przegrane.

Przypomnijmy, w rundzie jesiennej KS przegrał na własnym boisku z Omegą 2-4, choć po kwadransie prowadził już 2-0. Czy kutnianie wezmą rewanż za pechową porażkę? Dowiemy się już w najbliższą sobotę. Początek meczu o godzinie 15:00.

PODZIEL SIĘ