Tönsmeier Centrum nadal wspiera KS Kutno

0
957

Tönsmeier Centrum kontynuuje współpracę z IV-ligowym KS-em Kutno. Potentat z branży gospodarki odpadami przedłużył umowę sponsorską z piłkarską dumą naszego regionu.

Tönsmeier Centrum rozpoczął współpracę z kutnowskim klubem w lutym 2016 roku. Na strojach seniorskiej drużyny KS-u pojawiło się logo firmy. Niewykluczone, że niebawem podczas meczów zorganizowane zostaną także pikniki i eventy propagujące dbanie o środowisko, które mają na celu podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży.

Co warto podkreślić, Tönsmeier Centrum od lat wspiera sportowców z naszego regionu m.in. piłkarzy, koszykarzy KKS PRO BASKET KUTNO czy siatkarki.

– Nasza firma zajmuje się nie tylko gospodarką odpadami, ale także ochroną środowiska. A ekologia wiąże się ze zdrowym trybem życia, także sportem. Staramy się wspierać rozwój lokalnej społeczności pod tym kątem. Wychodzimy również z założenia, że działając i zarabiając na danym terenie, staramy się, aby te pieniądze wróciły do mieszkańców. W tym przypadku poprzez wsparcie klubu sportowego – komentuje Julia Glapińska, dyrektor ds. promocji i komunikacji Tönsmeier Centrum.

PODZIEL SIĘ