SMS rozgromiony, sześć goli KS-u!

0
967
Piłkarze KS–u Sand–Bus Kutno dali dziś prawdziwy popis strzelecki. Podopieczni Sławomira Ryszkiewicza rozgromili 6–1 UKS SMS Łódź.
Dzisiejszy rywal KS-u jest wiceliderem grupy wschodniej Centralnej Ligi Juniorów (ustępuje tylko Legii Warszawa) i wszyscy spodziewali się trudnego sprawdzianu. Pierwsza połowa zakończyła się jednak prowadzeniem kutnian 1-0 po golu testowanego Adriana Kralkowskiego w 31. minucie.

Po zmianie stron gospodarze dość szybko doprowadzili do remisu i po godzinie gry było 1-1. Później podopieczni Sławomira Ryszkiewicza grali jednak jak z nut i strzelili łodzianom aż pięć goli. Do siatki SMS-u dwukrotnie trafił Rafał Serwaciński, a po jednej bramce dołożyli Jan Nadolski, Kamil Zagajewski i testowany Tomasz Klimczak.

Dziś z naszej strony było widać chęć gry. Zawodnicy realizowali to co sobie zakładaliśmy, grali pressingiem. Ustrzegliśmy się też błędów w tyłach i ogólnie nasza gra mogła się podobać – skomentował spotkanie Sławomir Ryszkiewicz, trener KS-u.

UKS SMS Łódź 1–6 KS Sand–Bus Kutno
0–1 31’ Adrian Kralkowski
1–1 60’
1–2 64’ Jan Nadolski
1–3 65’ Kamil Zagajewski
1–4 73’ Rafał Serwaciński
1–5 76’ Tomasz Klimczak
1–6 82’ Rafał Serwaciński

KS Sand–Bus Kutno: Kubiak – Pietrow, Kaczor, Nizioł, Szumer – Bartczak, Serwaciński, Zagajewski, Placek — G. Sobczak, Kralkowski; zagrali też: P. Sobczak, Nadolski, Klimczak, Dębowski

PODZIEL SIĘ