Provident wspiera KS Kutno

0
1287

Powiększyło się grono sponsorów KS-u Kutno. W ostatnich dniach podpisano umowę z firmą Provident, która wesprze jedną z grup młodzieżowych kutnowskiego klubu.

W poniedziałek Anna Lewandowska, przedstawiciel firmy Provident, uroczyście przekazała stroje młodzieżowej drużynie KS-u z rocznika 2007. Stroje oprócz herbu KS-u opatrzone są logo sponsora.

Bardzo chętnie skłoniliśmy się ku wsparciu klubu. Jako Provident popieramy takie inicjatywy, szczególnie jeśli chodzi o dzieci i młodzież. Bardzo cieszę się, że możemy wesprzeć kutnowski klub – mówi Anna Lewandowska, specjalista ds. rozwoju i sprzedaży w firmie Provident.

Radości z pozyskania kolejnego sponsora nie kryje Zbigniew Tomczak, prezes KS-u Kutno.

Cieszę się, że zaufała nam kolejna duża firma. Mam nadzieję, że współpraca z Providentem będzie owocna i być może w przyszłości zostanie poszerzona – mówi Z. Tomczak.

WARTO WIEDZIEĆ:

Provident Polska jest dużą, międzynarodową instytucją finansową, którą wyróżnia indywidualne podejście do potrzeb Klientów. Kluczową zasadą jest dla nas uczciwe traktowanie Klientów. Wierzymy, że nasz model biznesowy, oparty na przejrzystości, odpowiedzialności i zaufaniu, pozwoli nam na dalszy, stabilny rozwój w Polsce.

Provident Polska działa od ponad 18 lat i jest liderem na rynku pożyczek gotówkowych. Naszym celem jest dostarczanie prostych, rzetelnych i dostępnych produktów finansowych. Wyróżnia nas indywidualne podejście do potrzeb Klienta i umiejętność budowania z nim długotrwałych relacji. Dzięki sieci Doradców Klienta docieramy z naszą ofertą do potencjalnych pożyczkobiorców na terenie całego kraju. Z usług firmy Provident Polska skorzystało już 3,9 miliona Klientów, a poziom satysfakcji z jakości obsługi wynosi ponad 90%.

PODZIEL SIĘ