Zawodnik KS-u powołany do reprezentacji Polski!

0
1058

Adam Grisgraber, nowy nabytek KS-u Sand-Bus Kutno, został powołany do reprezentacji Polski w piłkę nożną 6-osobową i weźmie udział w Mistrzostwach Europy!

Adam w ostatnich dniach przebywał na zgrupowaniu reprezentacji Polski w piłce 6-osobowej i znalazł uznanie w oczach selekcjonera Klaudiusza Hirsza. Dzięki temu został włączony do kadry, która w poleci do Węgier na Mistrzostwa Europy!

21-latek przed sezonem dołączył do KS-u Sand-Bus Kutno, a wcześniej występował w III-ligowej Kujawiance Izbica Kujawska. Jest także zawodnikiem San Marino FC Łódź, która występuje w Playarenie (piłkarska liga 6-osobowa).

Grisgraber na razie nie zagrał żadnego ligowego meczu w barwach KS-u, natomiast w środę debiutował w kutnowskiej drużynie w meczu Pucharu Polski przeciwko Malinie Piątek (6-2).

Polacy rywalizację w fazie grupowej rozpoczną 22 sierpnia meczem z debiutującą na ME Estonią. Drugim rywalem biało-czerwonych będą Włosi, z którymi powalczymy o komplet punktów we wtorek (23 sierpnia) o godz. 11:00. Ostatnie grupowe starcie podopiecznych Klaudiusza Hirscha nastąpi natomiast w środę (24 sierpnia) o godz. 17:00. Przeciwnikiem polskiego zespołu będzie wówczas Rosja, z którą czeka na z pewnością bardzo ciężka przeprawa.

PODZIEL SIĘ