Piknik Rodzinny za nami!

0
1082

Dmuchane zjeżdżalnie, mnóstwo zabawy i uśmiechnięte buzi dzieci – tak w skrócie wyglądał Piknik Rodzinny zorganizowany przez Klub Sportowy Kutno.

W sobotę przed inauguracją IV ligi łódzkiej w wykonaniu KS-u Kutno, działacze postanowili urozmaicić sportowe widowisko i zorganizowali Piknik Rodzinny.

Tuż obok głównej areny sportowych zmagań naszych piłkarzy, pojawiły się dwie dmuchane zjeżdżalnie, a także m.in. stół do gry w cymbergaja. Co warte odnotowania, zabawki były dostępne bezpłatnie.

Milusińscy mogli także skosztować popcorn, watę cukrową czy sorbet. Zabawa podczas pikniku była na tyle wspaniała, że dzieciom humoru nie zmącił nawet wynik sobotniego pojedynku KS-u z Omegą Kleszczów.

– Na stadion przychodzę od wielu lat, ale nigdy wcześniej nikt nie pomyślał o dzieciakach. Teraz dorośli mogą obejrzeć mecz, a maluchy miło spędzić czas – mówi pan Robert, który pojawił się na Kościuszki ze swoim synem.

Niewykluczone, że w najbliższych tygodniach działacze kutnowskiego klubu znów zorganizują podobne atrakcje. A wszystko w ramach hasła „KS przyjazny dzieciom”.

PODZIEL SIĘ